Łysogórki 30 września 2018

Dzisiaj terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra została rozegrana ostatnia edycja zawodów rowerowych Łysogórki 2018, którym patronował Wójt Gminy Jeżów Sudecki Pan Edward Dudek. Pojawili się stali bywalcy, jak również osoby, które po raz pierwszy wystartowały w tej imprezie (dla przypomnienia zawody te odbywają się na Łysej Górze od 2002 roku). Nasi zawodnicy, w zależności od kategorii wiekowej, mieli do pokonania trasę od 300 m do 15 km. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: Bobasy: Kaja; Przedszkolaki: Julia i Kajetan; Dzieci młodsze: Sara i Mikołaj; Dzieci starsze: Mateusz; Młodzicy: Kamil; Junior młodszy: Natalia i Igor; Master: Rafał; Senior: Robert.

Po wręczeniu nagród za piątą edycję, podsumowano klasyfikację w kategorii OPEN. Na wynik w tej klasyfikacji składała się suma punktów ze wszystkich pięciu wyścigów. Na miejscu pierwszym, z kompletem 100 punktów, znalazł się Kamil Koralewski.

Dzięki naszym sponsorom: Sklep Rowerowy GIANT w Jeleniej Górze, Firma Quest Sportswear Ewa Włoszczowka oraz Salon Rowerowy. pl; każdy z zawodników otrzymał nagrodę. Na zakończenie, spośród dziesięciu zawodników, którzy wystartowali we wszystkich pięciu edycjach, rozlosowano nagrodę niespodziankę – ROWER GIANT, który powędrował do Franka Nowaka.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy również wolontariuszom z Aesculapa (Ewa, Agata i Wiesław) oraz naszym partnerom: Ratownictwo Medyczne Robert Kaczmarek, Skiteakaczmarek, SkiVegas, Stefan Wójtowicz, Michał Rażniewski, Państwo Kłosowscy oraz Nadleśnictwo Lwówek Śląski.

Nie było by tej imprezy gdybyście nam nie pomogli!


Fot. Magdalena i Michał Kulej

logo logo logo logo logo logo