w7nQQ4MZucP1QJC.JPG

Za nami kolejny udany dzień na zimowisku

Po śniadaniu, o godz.9:00 wyruszyliśmy na stok. Warunki narciarskie wspaniałe. Czyste niebo, niewielki mróz (minus trzy stopnie Celsjusza), bezwietrznie. Czynne są praktycznie wszystkie trasy w kompleksie Spindlerovego Mlyna. Dzisiaj obie grupy jeździły na Medvedinie oraz Labskiej. Jutro naszym celem jest Svaty Petr.

Po powrocie do schroniska ciepła kąpiel oraz obiadokolacja. Wieczorem zajęcia na świetlicy. Wszystkie dzieci przygotowały przepiękne laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jury nagrodziło trzy prace: Pawła, Szymona i Alana. Wszyscy otrzymali słodycze a zwycięzcy specjalne upominki. Następnie rozegrano dwa turniej piłkarskie. W grupie młodszej zwyciężył Mateusz, druga była Gabrysia a trzeci Sławek. W grupie starszej na najwyższym stopniu podium stanął Aleks, który po serii rzutów karnych (w dogrywce) pokonał 2:0 Sławka. Trzecie miejsce zajął Paweł. W obu grupach pierwsze trzy miejsca nagrodzono „piłkarskimi medalami”.

Poniżej zdjęcia z dzisiejszego dnia.

 

p.s. W piątek po śniadaniu będziemy jeździć na nartach do godz. 14:00. Następie wracamy do schroniska na ciepły posiłek i ok. godz. 15:30 wyjeżdżamy z Borowic. Planowany przyjazd do Jeleniej Góry na godz. 16:00 – 16:30 (parking przy sklepie ALDI).

logo logo logo logo logo logo