4UgsTUtbGz0RC1T.jpg

Inauguracja sezonu 2015/2016 (zajęcia 1 _2015/2016)

Dzisiaj, na terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra w Dziwiszowie, odbyło się uroczyste otwarcie sezonu. Ksiądz Krzysztof Słotwiński - Proboszcz Parafii z Dziwiszowa - odprawił, jak co roku, Mszę Świętą. Uczestnicy wraz z rodzicami i instruktorami wzięli udział w konkurencjach sportowych tj. rzut kaloszem, zbijanie „cukierkowych” balonów, skoki w workach, slalom z „dzieckiem w kocu”. Dużym powodzeniem cieszyły się zjazdy torem tubingowym oraz jazda konna. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie. Drugie śniadanie odbyło się przy ognisku z kiełbaskami.

Na ten sezon zaplanowano 35 zajęć (poza uroczystym rozpoczęciem, 10 wycieczek pieszych oraz 24 zajęcia na śniegu), zawody dla dzieci i dorosłych oraz obóz zimowy w okresie ferii. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się na http://www.aesculap.com.pl/szkola#zapisy.

Za tydzień odbędzie się pierwsza wycieczka. Zbiórka o godz. 8:00 (dla kardy instruktorskiej piętnaście minut wcześniej), na parkingu przy sklepie KAUFLAND. W piątek podamy szczegóły. Informacje będą dostępne w zakładce „Informacje klubowe”. Zapraszamy!

Fot. Michał Rażniewski, Joanna Ceglińska, Krzysztof Cegliński

Film: Michał Rażniewskilogo logo logo logo logo logo