l2vpHFsknrtmvJK.JPG

Dzisiaj w schronisku na Łysej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2015/2016. Po raz kolejny wręczono medale i dyplomy za współzawodnictwo w poszczególnych grupach oraz puchary za 100% frekwencję na zajęciach. Wyróżniono czterech demonstratorów, którzy w tym roku ukończyli swój pierwszy stopień w drodze do uzyskania stopnia instruktora SITN PZN.

W okresie od października do marca odbyły się 34 zajęcia obejmujące wycieczki piesze oraz zajęcia nauki jazdy na nartach. Przeprowadzone zostały dwa sprawdziany z jazdy stylowej oraz rozegrane zostały zawody narciarskie Skrzat i Rodzinne.

Rodzice i członkowie stowarzyszenia, którzy pomagali przy wykonywaniu czynów społecznych i organizacji zawodów, otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze. Podziękowano kadrze instruktorskiej za ciężką pracę przy prowadzeniu zajęć z grupami i prowadzeniu lekcji szkolenia indywidualnego. Na zakończenie części oficjalnej, z okazji 45 – lecia Szkoły Narciarskiej i Sudeckiego Klubu Sportowego Aesculap na wszystkich czekał tort jubileuszowy.

Przerwę śniadaniową spędziliśmy piekąc kiełbaski przy ognisku, a po niej udaliśmy się do stajni na jazdy konne.

Na zakończenie pragnę podziękować wszystkim dzieciom, instruktorom i członkom naszego stowarzyszenia za udany sezon.

Zapraszam do uczestnictwa w imprezach letnich (najbliższe: 21 maja – III Łysogórski Rajd Kaczawski, 29 maja – I edycja zawodów rowerowych Łysogórki).

Do zobaczenia w kolejnym sezonie!


Joanna Ceglińska

Fot. Krzysztof  Cegliński

logo logo logo logo logo logo